Маркетинговий консалтинг

Digital-консалтинг Digital-консалтинг

Діджитал-консалтинг допомагає відповісти на питання «Навіщо?», «Коли?» і «Як?» компанія повинна бути присутня в digital-середовищі: на сайтах, в соціальних мережах, мобільних додатках і на інших майданчиках. Що включає в себе:

 • аудит компанії клієнта
 • написання стратегії
 • інтегрування в бізнес
 • формування структури відділу
 • підбір команди in-house
Digital-консалтинг

Навіщо бізнесу потрібен консультант?

 • 01

  Маленький бізнес починається з малого

  Вартість хорошого фахівця на один канал від 800$ на сайтах пошуку роботи. Поєднати знання в одній людині нереально. Одна людина не встигне закрити всі бізнес-завдання так, щоб це приносило прибуток. Тому ми готові надати кращих фахівців в рамках даної послуги.

 • 02

  ЕПОХА ONLINE І COVID19 ЗМІНИЛИ БІЗНЕС

  Більше немає можливості відкладати на потім вихід на новий ринок: online. Для того, щоб зробити це правильно потрібна маркетингова підтримка. Ми можемо взяти на себе: підбір персоналу, складання стратегії, аудит існуючої стратегії, установка KPI, а також закрити всі потреби нашою командою.

 • 03

  Маркетинговий ВІДДІЛ почне приносити РЕЗУЛЬТАТИ

  Окупність витрат бюджету на рекламу і зарплат співробітників збільшується в 10 разів. Це відбувається за рахунок: оптимізації рекламних бюджетів, правильно підібраних каналів, створення KPI відділу маркетингу, співробітники працюватимуть з ефективно.

 • 04

  Немає універсальних солдатів

  Допоможемо вашому рекрутеру: прописати правильні посадові інструкції, технічні завдання, дамо маркери, на які слід звертати увагу при співбесіді.

 • 05

  Погляд з боку і проблема In-house команди

  Працюючи з одним сегментом і здійснюючи типові завдання кожен день складно знаходити інсайти. Кожен гравець у нашій команді дотримуючись work-life баланс веде не більше 5 проектів з різних сегментів бізнесу. Це дозволяє розширити професійний кругозір і знаходити нові рішення.

1

Анализ

Мы проанализируем эффективность маркетинга вашего бренда.

2

SWOT

Выявим слабые и сильные стороны бизнеса, а также проработаем возможности, которыми можно воспользваться и угрозы, которые могут возникнуть.

3

Поиск решения

Наша команда подготовит для вас полный отчет вместе с планом по дальнейшему развитию маркетинга компании.

4

Реализация

На этом этапе мы предоставим услуги комплексного онлайн- и оффлайн-маркетинга, чтобы получить максимальный результат.

5

Построение бизнес-модели

Пропишем бизнес-модель компании, основываясь на оптимальных рекламных бюджетах без потери, а только с увеличением прибыли. Также поможем сформировать метрики для качественной оценки маркетинга и продаж вашего продукта.

6

Написание стратегии

Разработаем маркетинговую стратегию для продвижения вашего бизнеса и проведем все необходимые маркетинговые исследования. Также обратим внимание на ваши социальные сети и сайт.

Відгуки наших клієнтів